Psühhiaater

Psühhiaater on eriarst, kes tegeleb nii psüühikahäirete diagnostika ja ravi kui ka psüühikahäireid ennetava tegevusega. Psühhiaater tegeleb samuti kehaliste haigustega seotud psüühiliste kaebustega. Tänapäeval kasutatakse psüühikahäirete raviks nii ravimeid kui erinevaid psühhoteraapiaid.

Psühhiaater

Psühhiaater on arst, kes peale arsti põhiõpet on spetsialiseerunud psühhiaatriale. See tähendab, et psühhiaater tegeleb psüühikahäirete diagnostika, ravi, rehabilitatsiooni ja ennetamisega. Psühhiaatri ülesandeks on vastavalt kliinilisele pildile, haigusloole ja erinevate uuringute tulemustele diagnoosida või välistada psüühikahäire.

Psühhiaater teeb koostööd kliiniliste psühholoogide, psühholoogide, unenõustajate ja kliiniku erinevate eriarstidega (sisehaiguste arst, neuroloog jt). Meie kliiniku psühhiaatritel on pikaajaline kogemus ka unemeditsiiniga. Unearst-psühhiaatri vastuvõtule on oodatud patsiendid, keda vaevab unetus ja muud unega seotud häired.

 

 

Vastuvõtule pöördumine

Psühhiaatri vastuvõtule võivad pöörduda kõik inimesed, kes soovivad abi! Arsti saatekiri ei ole vajalik, sest meie psühhiaatrite vastuvõtud on tasulised.

 

Aja saab panna kirja ka otse digiregistratuuris. Vali endale sobiv aeg siin.

Hinnakirjaga saab tutvuda siin.

  • psühhiaater