Koolituskeskusest

4 Kliinik koolituskeskus on avatud alates 2017. aasta detsembrist ja tänaseks on toimunud meie Tallinna ja Tartu kliinikus juba üle 50 koolituse. Koolituskavast leiab palju põnevaid teemasid nii kõrva-nina-kurguhaiguste, kopsuhaiguste, unemeditsiini kui ka psühhiaatria valdkonnast. Pea kõik koolitused sisaldavad praktilist osa - toimuvad kas haigusjuhtude arutelud või praktilised töötoad arstide juhendamisel. Anname koolituste eest välja tunnistusi, oleme siiani teinud koostööd Eesti Psühhiaatrite Seltsi, Eesti Kõrva-Nina-Kurguarstide ja Pea- ja Kaelakirurgide Seltsi ja Eesti Unemeditsiini Seltsiga.

Kutsu meid esinema oma ettevõttesse või sündmusele!

Meie arstid ja spetsialistid käivad aktiivselt esinemas ka väljaspool meie enda koolituskeskust.

 

Kõige enam on käinud unearstid ja -nõustajad erinevates ettevõtetes, koolides, lasteaedades rääkimas unest. Uneloengu pakette on meil mitmeid:

  • Une ja unehäirete koolituse käigus antakse ülevaade unefüsioloogiast, unehäiretest ja ravimeetoditest ning jagatakse palju praktilisi nippe ja soovitusi, kuidas unekvaliteeti toetada.
  • Unetuse koolitus sobib neile, kes soovivad suurendada teadlikkust unetusest ja selle ravivõimalustest.
  • Une-ärkveloleku rütmi häirete koolitus sobib eriti asutustele, kus tuleb sageli ette vahetustega tööd või tööreise mitmes ajavööndis.

 

Lisaks uneloengutele on meie spetsialistid käinud rääkimas ka mitmetel muudel teemadel – näiteks noorukite söömishäiretest lastevanematele, kõrva-nina-kurguhaigustest kooliõdedele ja hääle ergonoomiast inimestele, kes kasutavad igapäevaselt oma häält kui töövahendit (treenerid, õpetajad, kõnekeskuse töötajad, koolitajad jt).

 

Oleme valmis panema kokku spetsiaalseid koolitusi ja töötube! Huvi korral võtke meiega ühendust aadressil koolitus@4kliinik.ee.

 

Koolituste tagasiside

 
Koolituskeskuse koolituse lõppedes palume osalejatel täita tagasisideleht, kus küsime tagasisidet toimunud koolituse nii teoreetilisele, praktilisele osale kui ka korraldusele. Tagasiside on meile väga oluline, seega vaatame kõik tulemused koos lektoritega pärast iga koolitust üle ning võtame ettepanekud arvesse. Lisaks teeme kokkuvõtteid ka poolaasta kohta ja arutame tulemusi juhatusega.
 

Toomegi siin välja 2019 I poolaasta lühikese kokkuvõtte. Tagasisidet andis 108 inimest, kellest 98% arvates täitis koolitus eesmärki suurepäraselt või hästi. Väga rahule on jäädud ka meie koolitajatega, suurepärase hinnangu on andnud 90% vastanutest.
 

Kui tahaksite meile pikemalt koolituste kohta tagasisidet anda, siis palun kirjutage koolitus@4kliinik.ee.