← Tagasi
23. aprill 2018
kell 12:00 - 16:00
UNETU PATSIENDI KÄSITLUS (Tallinnas) Lektorid: Krista Peet, dr Tuuliki Hion Maht: 4 akadeemilist tundi. Koolitus on sertifitseeritud Eesti Psühhiaatrite Seltsi ja Eesti Unemeditsiini Seltsi poolt. Hind:

30 eur (hind sisaldab kohvipausi)

Toimumiskoht: 4 Kliinik koolituskeskus (Lelle 24, Tallinn, 15. korrus, tuba 64)

Sihtrühm:

Arstid, õed ja muud huvilised

Grupi suurus:

Max 20 inimest

Lektor:

dr Tuuliki Hion on psühhiaater, Euroopa Unemeditsiini Seltsi akrediteeringuga unearst, kognitiivkäitumusliku teraapia terapeut. Tegelenud unetuse, rahutute jalgade, uneapnoe, parasomniate, uneärkveloleku rütmihäirete, liigunisuse häirete, meeleoluhäirete, ärevushäirete, täiskasvanute hüperaktiivsuse ja tähelepanuhäire patsientide diagnostika ja farmakoteraapia ning kognitiivkäitumusliku psühhoteraapiaga, uneuuringutega.

Krista Peet on kliiniline psühholoog, kognitiivkäitumusliku teraapia terapeut. Tegelenud unenõustajana,  unetuse, une-ärkveloleku rütmihäirete,  meeleoluhäirete ning ärevushäirete, täiskasvanute  hüperaktiivsuse ja tähelepanuhäirete diagnostika ja psühhoteraapia, uneapnoe ja uneaegsete liigutushäirete ravi psühholoogilise toetuse alal.

REGISTREERUMISEKS saatke palun 18. aprilliks koolituse nimi ja kuupäev, oma ees- ja perekonnanimi, isikukood, töökoht ja amet ning arve maksja andmed aadressile koolitus@4kliinik.ee.

Küsimuste korral helistage numbril +372 53411642.

Teemad:

  • Unetuse diferentsiaaldiagnostika, patsiendi käsitlus
  • Kroonilise unetuse häire mehhanismid
  • Unetuse käitumusliku ja kognitiivse ravi põhilised võtted
  • Unetuse farmakoteraapia võtted