← Tagasi
22. oktoober 2018
kell 12:00 - 16:00
ÜLDISTUNUD ÄREVUSHÄIRE (Tallinnas) Lektorid: Dr Tuuliki Hion, Krista Peet Maht: 4,5 EPS täienduskoolituspunkti.
Koolitus on sertifitseeritud Eesti Psühhiaatrite Seltsi poolt.
Hind:

45 eur (hind sisaldab kohvipausi, digitaalset tunnistust ja koolitusmaterjale)

Toimumiskoht: 4 Kliinik koolituskeskus, Lelle 24, Tallinn, 15.korrus, tuba 64.

Sihtrühm:

Arstid, õed ja muud huvilised

Grupi suurus:

Max 20 inimest

Lektor:

dr Tuuliki Hion on psühhiaater, Euroopa Unemeditsiini Seltsi akrediteeringuga unearst, kognitiivkäitumusliku teraapia terapeut. Tegelenud unetuse, rahutute jalgade, uneapnoe, parasomniate, uneärkveloleku rütmihäirete, liigunisuse häirete, meeleoluhäirete, ärevushäirete, täiskasvanute hüperaktiivsuse ja tähelepanuhäire patsientide diagnostika ja farmakoteraapia ning kognitiivkäitumusliku psühhoteraapiaga, uneuuringutega.

Krista Peet on kliiniline psühholoog, kognitiivkäitumusliku teraapia terapeut. Tegelenud unenõustajana,  unetuse, une-ärkveloleku rütmihäirete,  meeleoluhäirete ning ärevushäirete, täiskasvanute  hüperaktiivsuse ja tähelepanuhäirete diagnostika ja psühhoteraapia, uneapnoe ja uneaegsete liigutushäirete ravi psühholoogilise toetuse alal.

REGISTREERUMISEKS saatke palun hiljemalt nädal enne koolitust koolituse nimi ja kuupäev, oma nimi, isikukood, kontakttelefon, töökoht, amet ja arve maksja andmed aadressile koolitus@4kliinik.ee.

Küsimuste korral helistage numbril +372 55 674 768.

Teemad:

Üldistunud ärevushäire on küllaltki levinud ärevushäire, mida iseloomustab eelkõige pidev muretsemine ning pingetunne.

Kursusel käsitletakse üldistunud ärevushäire sümptomaatikat, eristamist ja kattuvust teiste psüühikahäirete ning kehaliste häiretega ning ravi läbi kognitiivkäitumusliku psühhoteraapia ning farmakoteraapia. Läbi häire varajase äratundmise ja asjakohase ravi välditakse bensodiasepiinide asjatut pikaaegset kasutamist ning sellega seotud probleeme.