← Tagasi
09. mai 2019
kell 12:00 - 16:00
TÜKITUNDE AVALDUMISE VORMID KURGUS (Tallinnas) Lektorid: Krista Peet, dr Anneli Kriit Maht: 4,5 täienduspunkti. Koolitus on sertifitseeritud Eesti Psühhiaatrite Seltsi poolt. Hind:

45 eur (hind sisaldab kohvipausi, digitaalset tunnistust ja koolitusmaterjale)

Toimumiskoht: 4 Kliinik koolituskeskus, Lelle 24, Tallinn, 15.korrus, tuba 64.

Sihtrühm:

Perearstid, pereõed, hambaarstid, lastearstid ja muud huvilised

Grupi suurus:

Max 20 inimest

Lektorid:

dr Anneli Kriit tegeleb igapäevaselt laste ja täiskasvanute KNK-alaste haiguste diagnostika ja raviga ning võtab vastu ka uneprobleemiga patsiente.

Krista Peet on kliiniline psühholoog, kognitiivkäitumusliku teraapia terapeut. Tegelenud unenõustajana,  unetuse, une-ärkveloleku rütmihäirete,  meeleoluhäirete ning ärevushäirete, täiskasvanute  hüperaktiivsuse ja tähelepanuhäirete diagnostika ja psühhoteraapia, uneapnoe ja uneaegsete liigutushäirete ravi psühholoogilise toetuse alal.

REGISTREERUMISEKS saatke palun hiljemalt nädal enne koolitust koolituse nimi ja kuupäev, oma nimi, isikukood, kontakttelefon, töökoht, amet ja arve maksja andmed aadressile koolitus@4kliinik.ee.

Küsimuste korral helistage numbril +372 53411642.

Teemad:

Koolitusel käsitletakse tükitunde põhjuseid, diagnostikat ja haigusjuhtumite kirjeldusi praktilise arsti pilgu läbi.

Ebamugavustunne kurgus võib omada ka psühhosomaatilist tausta. Koolitusel selgitab kliiniline psühholoog lähemalt selliste kaebuse võimalikke psühholoogilisi taustapõhjuseid ning annab näpunäiteid, kuidas antud tüüpi patsientide kaebusi käsitleda.