← Tagasi
Välja müüdud
31. oktoober 2019
kell 12:00 - 16:00
TOIMETULEK AGRESSIIVSE PATSIENDIGA (Tallinnas) Lektorid: Krista Peet, külalislektor Kalev Sakjas (jurist) Maht: 4,5 EPS täienduskoolituspunkti.
Koolitus on sertifitseeritud Eesti Psühhiaatrite Seltsi poolt.
Hind:

Koolitus on välja müüdud

Toimumiskoht: 4 Kliinik koolituskeskus, Lelle 24, Tallinn, 11. korrus

Sihtrühm:

Koolitus on mõeldud tervishoiutöötajatele ja teistele meditsiinivaldkonnas töötavatele spetsialistidele.

Grupi suurus:

Max 20 inimest

 

Koolituse tutvustus:

Inimestega töötamise vältimatu osa on kokkupuude ka nende patsientidega, kes võivad olla teatud määral agressiivsed. Agressiivsus võib varieeruda mõnest solvavast sõnast kuni otsese füüsilise vägivallani, kuid sõltumata agressiooni tasemest on selle tulemuseks enamasti koostöö halvenemine. Targalt käitudes on aga võimalik agressiivse patsiendiga edukalt toime tulla ning teatud juhtudel ka kasutada tekkinud olukorda koostöö tugevdamiseks. Käesoleva koolituse eesmärk on jagada nii teoreetilisi teadmisi kui ka praktilisi oskuseid agressiivse patsiendiga toimetuleku parandamiseks.

 

REGISTREERUMISEKS saatke palun hiljemalt nädal enne koolitust koolituse nimi ja kuupäev, oma nimi, isikukood, kontakttelefon, töökoht, amet ja arve maksja andmed aadressile koolitus@4kliinik.ee.

Küsimuste korral helistage numbril+372 55 674 768.

Teemad:

  • Agressiivsuse taustast. Erinevad agressiivsuse vormid. Agressiivsuse evolutsiooniline ja bioloogiline taust. Agressiivsuse põhjused .Agressiivsuse eesmärgid. Agressiivsus kognitiiv-käitumusliku teooria näitel. Ülevaade agressiivsuse alandamise meetoditest. Toimetulek enese emotsioonidega.  Lektor kliiniline psühholoog Krista Peet

 

  • Tervishoiutöötajate õigused seoses agressiivse patsiendiga. Patsiendi teenindamisest keeldumine. Tervishoiutöötajate õigused seoses esitatud ähvardustega. Tervishoiutöötajate õigused seoses tekitatud varalise, füüsilise ja moraalse kahjuga. Tervishoiutöötajate üldised kohustused patsiendi ees. Lektor jurist Kalev Sakjas

 

 

Loengule järgneb töötuba – praktilised võtted töös agressiivse patsiendiga.