← Tagasi
18. september 2018
kell 14:00 - 18:00
SUUHINGAMINE (Tallinnas) Lektorid: Andres Köster, dr Heisl Vaher Maht: 4 täienduspunkti. Koolitus on sertifitseeritud Eesti Kõrva-Nina-Kurguarstide ja Pea- ja Kaelakirurgide Seltsi ja Eesti Unemeditsiini Seltsi poolt. Hind:

45 eur (hind sisaldab kohvipausi, tunnistust ja koolitusmaterjale)

Toimumiskoht: 4 Kliinik koolituskeskus, Lelle 24, Tallinn, 15.korrus, tuba 64.

Sihtrühm:

Perearstid, pereõed, hambaarstid, lastearstid, logopeedid, füsioterapeudid ja muud huvilised

Grupi suurus:

Max 20 inimest

Lektorid:

Dr Heisl Vaher on KNK-arst ja unearst. Dr. Vaher tegeleb igapäevaselt  laste ja täiskasvanute uneaegsete hingamishäirete diagnostika ning raviga. Dr. Vaher on Hea Une Keskuse peaarst ja Eesti Unemeditsiini Seltsi president.

Andres Köster on müofunktsionaalne terapeut ja hääle teraapia ning Voice Massage teraapia spetsialist.

REGISTREERUMISEKS saatke palun hiljemalt nädal enne koolitust koolituse nimi ja kuupäev, oma nimi, isikukood, kontakttelefon, töökoht, amet ja arve maksja andmed aadressile koolitus@4kliinik.ee.

Küsimuste korral helistage numbril +372 53411642.

Teema:

Suuhingamine on  vale hingamisviis, mille pikaajaline kestmine viib häiretele näo-lõualuude, suuõõne, hammaskonna ja nina arengus. Suuhingamise põhjuseid on mitmeid, seetõttu kuulub ravimeeskonda KNK-arst, ortodont ja müofunktsionaalne terapeut.

Erilist tähelepanu tuleb suuhingamise puhul pöörata lapseeas, mil õigeaegsed sekkumised võimaldavad sageli täielikult saavutada ninahingamine. Suuhingamise ravimata jätmine võib viia paljude tervisehäireteni, mille korrigeerimisel täiskasvanueas kasutatakse kõrva-nina-kurgu- ja suu-näo-lõualuukirurgilisi meetodeid koos ortodontilise raviga või uneapnoe ravimeetodeid.