← Tagasi
24. jaanuar 2018
kell 12:00 - 16:00
SÖÖMISHÄIRED (Tartus) Lektorid: Kadi Kuusk Maht: 4,5 EPS täienduskoolituspunkti.
Koolitus on sertifitseeritud Eesti Psühhiaatrite Seltsi poolt.
Hind:

30 eur (hind sisaldab kohvipausi)

Toimumiskoht: Tartu 4 Kliinik, Riia 2 (Kvartali 3. korrus)

Sihtrühm:

Perearstid, pereõed, lastearstid, lastekaitsetöötajad, sotsiaaltöötajad, koolid, lasteaiad, eriarstid, eripedagoogid, psühholoogid ja muud huvilised

Grupi suurus:

Max 12 inimest

Lektorid:

Meeri Pennar on psühhiaater, kes on tegelenud söömishäirete raviga alates 2008. aastast SA Tartu Ülikooli Kliinikumi psühhiaatriakliiniku söömishäirete keskuses.

Kati-Riin Simisker on arst-resident psühhiaatria erialal, psühhodünaamilise teraapia psühhoterapeut. On tegelenud söömishäirega noorukitega Soomes.

REGISTREERUMISEKS saatke palun 23. jaanuariks koolituse nimi ja kuupäev, oma ees- ja perekonnanimi, isikukood, töökoht ja amet ning arve maksja andmed aadressile koolitus@4kliinik.ee. 

Küsimuste korral helistage numbril +372 53411642.

Teemad:

Varajane söömishäirete sümptomite märkamine ja ravi hoiab ära haiguse krooniliseks muutumise, ohtlike ja püsivate tervisekahjutuste kujunemise. Sagedasemad söömishäired on anorexia nervosa, bulimia nervosa, liigsöömishäire. Söömishäirega kaasub kuni kahel kolmandikul juhtudel püsiv meeleolu alanemine, aga ka suurenenud ärevust, unehäireid, sõltuvushäired ning kehalisi tüsistusi (menstruatsioonipeetus, luutiheduse langus, kilpnäärme alatalitus jt)- seisundid, mis vajavad samuti hindamist ning ravi.

Seminaris anname ülevaate söömishäire hindamise, diagnoosimise ning ravi põhimõtetest. Tutvustame söömishäirete pereteraapiat juhtumite abil.