← Tagasi
08. oktoober 2019
kell 12:00 - 16:00
RAHUTUD JALAD (Tallinnas) Lektorid: Dr Tuuliki Hion, Dr Maarja Kaarlõp Maht: 4 täienduspunkti. Koolitus toimub koostöös Eesti Unemeditsiini Seltsiga. Hind:

45 eur (hind sisaldab kohvipausi, digitaalset tunnistust ja koolitusmaterjale)

Toimumiskoht: 4 Kliinik Tallinnas, Lelle 24, 11 korrus

Sihtrühm:

Perearstid, pereõed, neuroloogid, psühhiaatrid jt huvilised

Koolituse teema:

Rahutute jalgade vaevused ning perioodiliste jäsemeliigutuste uneaegne esinemine on sageliesinevad unetuse, väsimuse, unisuse ja kurnatuse vähemärgatud põhjus.

Neid häireid käsitletakse unehäirete raames, kuid vaevused mõjutavad oluliselt kannatajate päevast toimetulekut. Sümptomeid sageli ei osata esitada või pole vaevused anamnestiliselt kindlaks tehtavad. Diagnoosi ja ravita on mõlemad elukvaliteedi languse allikaks.

Põhjustatuse ja hõlpsasti korraldatava ravi osas on kasulik teada ühtteist sisearstlikku ja neuroloogilisse kompetentsi kuuluvast.

Koolitusel käsitletakse sümptomaatikat, kaasaegseid diagnostika ja ravi põhimõtteid, esitatakse haigusjuhte ja videosid.

Lektorid:

Euroopa Unemeditsiini Seltsi akrediteeritud unemeditsiini ekspert, somnoloog ja psühhiaater dr Tuuliki Hion ja neuroloog dr Maarja Kaarlõp

REGISTREERUMISEKS saatke palun hiljemalt nädal enne koolitust koolituse nimi ja kuupäev, oma ees- ja perekonnanimi, isikukood, kontakttelefon, töökoht ja amet ning arve maksja andmed aadressile koolitus@4kliinik.ee.

Küsimuste korral helistage numbril +372 55 674 768