← Tagasi
psühhiaater
19. november 2018
kell 12:00 - 16:00
PAANIKAHÄIRE (Tallinnas) Lektorid: Krista Peet, dr Tuuliki Hion Maht: 4,5 EPS täienduskoolituspunkti.
Koolitus on sertifitseeritud Eesti Psühhiaatrite Seltsi poolt.
Hind:

45 eur (hind sisaldab kohvipausi, digitaalset tunnistust ja koolitusmaterjale)

Toimumiskoht: 4 Kliinik koolituskeskus, Lelle 24, Tallinn, 15.korrus, tuba 64.

Sihtrühm:

Arstid, õed ja muud huvilised

Grupi suurus:

Max 20 inimest

Lektor:

dr Tuuliki Hion on psühhiaater, Euroopa Unemeditsiini Seltsi akrediteeringuga unearst, kognitiivkäitumusliku teraapia terapeut. Tegelenud unetuse, rahutute jalgade, uneapnoe, parasomniate, uneärkveloleku rütmihäirete, liigunisuse häirete, meeleoluhäirete, ärevushäirete, täiskasvanute hüperaktiivsuse ja tähelepanuhäire patsientide diagnostika ja farmakoteraapia ning kognitiivkäitumusliku psühhoteraapiaga, uneuuringutega.

Krista Peet on kliiniline psühholoog, kognitiivkäitumusliku teraapia terapeut. Tegelenud unenõustajana,  unetuse, une-ärkveloleku rütmihäirete,  meeleoluhäirete ning ärevushäirete, täiskasvanute  hüperaktiivsuse ja tähelepanuhäirete diagnostika ja psühhoteraapia, uneapnoe ja uneaegsete liigutushäirete ravi psühholoogilise toetuse alal.

REGISTREERUMISEKS saatke palun hiljemalt nädal enne koolitust koolituse nimi ja kuupäev, oma nimi, isikukood, kontakttelefon, töökoht, amet ja arve maksja andmed aadressile koolitus@4kliinik.ee.

Küsimuste korral helistage numbril+372 55 674 768.

Teemad:

Paanikahäire on ärevushäire, mida iseloomustavad äkilised tugeva ärevuse hood. Kuna paanikahäire all kannatavatel inimestel esineb sageli hirm mõne kehalise haiguse esinemise ees, siis on sageli just antud tüüpi patsiendid kokkupuutekohaks somaatiliste häiretega tegelevate spetsialistide ning psühhiaatria valdkonna esindajate vahel.

Kursusel käsitletakse paanikahäire sümptomeid, nende eristamist kehalistest  ja psüühikahäiretest. Lisaks antakse ülevaade paanikahäire ravist läbi  kognitiivkäitumusliku psühhoteraapia ning farmakoteraapia.

Kursus on mõeldud kõigile meditsiinivaldkonna spetsialistidele, kuna meditsiinipersonal mängib olulist rolli häire krooniliseks muutumise vältimises läbi abiotsija asjakohase suunamise.