← Tagasi
07. detsember 2018
kell 13:00 - 17:00
NINA KINNI (Tallinnas) Lektorid: Dr Indrek Mikomägi, Dr Anneli Kriit, Dr Kristel Kalling Maht: 4 täienduspunkti. Koolitus toimub koostöös Eesti Kõrva-Nina-Kurguarstide ja Pea- ja Kaelakirurgide Seltsiga. Hind:

45 eur (hind sisaldab kohvipausi, tunnistust ja koolitusmaterjale)

Toimumiskoht: 4 Kliinik koolituskeskus, Lelle 24, Tallinn, 15.korrus, tuba 64.

Sihtrühm:

Perearstid, pereõed, lastearstid ja muud huvilised.

Grupi suurus:

Max 20 inimest

Lektorid:

dr Kristel Kalling on kõrva-nina-kurguarst, Eesti Kõrva-Nina-Kurguarstide ja Pea- ja Kaelakirurgide Seltsi president. Tegeleb igapäevaselt nii laste kui ka täiskasvanute kõrva-nina-kurguhaiguste raviga.

dr Anneli Kriit tegeleb igapäevaselt laste ja täiskasvanute KNK-alaste haiguste diagnostika ja raviga ning võtab vastu ka uneprobleemiga patsiente.

dr Indrek Mikomägi on pea- ja kaelakirurg ja kõrva-nina-kurgukirurg. Spetsialiseerunud pea ja kaela piirkonna kasvajaliste haiguste kirurgilisele ravile.

 

REGISTREERUMISEKS saatke palun hiljemalt nädal enne koolitust koolituse nimi ja kuupäev, oma nimi, isikukood, kontakttelefon, töökoht, amet ja arve maksja andmed aadressile koolitus@4kliinik.ee.

Küsimuste korral helistage numbril +372 55 674 768.

Teemad:

Koolitusel antakse ülevaade nina anatoomiast ja füsioloogiast ning normi eripäradest. Käsitletakse sagedasemaid ninahingamistakistuse põhjuseid: ägedad ja kroonilised põletikud, allergia, mehaanilised takistused. Nende haiguste ravi ja patsiendi käsitlust.

Koolitusel on ka praktiline osa – õpetatakse teostama eesmist rinoskoopiat ja õpetatakse, mida sellega hinnata.