← Tagasi
31. mai 2018
kell 14:00 - 18:00
NINA KINNI (Tallinnas) Lektorid: Dr Kristel Kalling, dr Risto Vaikjärv Maht: 4 akadeemilist tundi. Koolitus toimub koostöös Eesti Kõrva-Nina-Kurguarstide ja Pea- ja Kaelakirurgia Seltsiga. Hind:

30 eur (hind sisaldab kohvipausi)

Toimumiskoht: 4 Kliinik koolituskeskus, Lelle 24, Tallinn, 15.korrus, tuba 64.

Sihtrühm:

Perearstid, pereõed, lastearstid ja muud huvilised.

Grupi suurus:

Max 20 inimest

Lektorid:

Dr Kristel Kalling on kõrva-nina-kurguarst, Eesti Kõrva-nina-kurguarstide ja Pea- ja Kaelakirurgide Seltsi president. Tegeleb igapäevaselt nii laste kui ka täiskasvanute kõrva-nina-kurguhaiguste raviga. Spetsialiseerunud hääle ja kõri probleemide diagnostikale ja ravile.

 

 

Dr Risto Vaikjärv on KNK-arst, unearst ning Tartu Ülikooli doktorant. Dr. Vaikjärv tegeleb laste ja täiskasvanute uneaegsete hingamishäirete ning KNK-alaste haiguste diagnostika ning raviga.

REGISTREERUMISEKS saatke palun hiljemalt 25.maiks koolituse nimi ja kuupäev, oma nimi, isikukood, töökoht, amet, telefon ja arve maksja andmed aadressile koolitus@4kliinik.ee.

Küsimuste korral helistage numbril +372 53411642.

Teemad:

Koolitusel anatakse ülevaade nina anatoomiast ja füsioloogiast ning normi eripäradest. Käsitletakse sagedasemaid ninahingamistakistuse põhjuseid: ägedad ja kroonilised põletikud, allergia, mehaanilised takistused. Nende haiguste ravi ja patsiendi käsitlust. Koolitusel õpetatakse teostama ka eesmist rinoskoopiad ja õpetatakse, mida sellega hinnata.