← Tagasi
Välja müüdud
09. jaanuar 2018
kell 12:00 - 16:00
LAPSE- JA NOORUKIEA SÖÖMISHÄIRED (Tartus) Lektorid: dr Meeri Pennar, Kati-Riin Simisker Maht: 4,5 EPS täienduskoolituspunkti.
Koolitus on sertifitseeritud Eesti Psühhiaatrite Seltsi poolt.
Hind:

Koolitus on välja müüdud

Toimumiskoht: Tartu 4 Kliinik, Riia 2 (Kvartali 3. korrus)

Sihtrühm:

Perearstid, pereõed, lastearstid, lastekaitsetöötajad, sotsiaaltöötajad, koolid, lasteaiad, eriarstid, eripedagoogid, psühholoogid ja muud huvilised

Grupi suurus:

Max 12 inimest

Lektorid:

Meeri Pennar on psühhiaater, kes on tegelenud söömishäirete raviga alates 2008. aastast SA Tartu Ülikooli Kliinikumi psühhiaatriakliiniku söömishäirete keskuses.

Kati-Riin Simisker on arst-resident psühhiaatria erialal, psühhodünaamilise teraapia psühhoterapeut. On tegelenud söömishäirega noorukitega Soomes.

REGISTREERUMISEKS saatke palun 3. jaanuariks koolituse nimi ja kuupäev, oma ees- ja perekonnanimi, isikukood, töökoht ja amet ning arve maksja andmed aadressile koolitus@4kliinik.ee.

Küsimuste korral helistage numbril +372 53411642.

Teemad:

Söömishäirete esinemissagedus on suurenenud ja haigestumine toimub üha nooremas vanuses. Söömishäire kujuneb aja jooksul ja sageli lähedaste eest varjatult. Pöördumine spetsialisti juurde viibib patsiendi poolse vastupanu ja vähese motivatsiooni tõttu. Spetsialisti poole pöördudes on patsiendi seisund sageli juba tõsine, kehaliste tüsistusega või aastaid kestnud. Söömishäire varane avastamine ja ravi aitab ära hoida kroonilist kulgu, vältida püsivaid haigustüsistusi ning parandada elukvaliteeti. Seminaril käsitleme lapse ja noorukiea söömishäire hindamise ja diagnoosimise põhimõtteid ning vaatleme ja arutame konkreetseid haigusjuhte.