← Tagasi
02. november 2018
kell 13:00 - 17:00
KURGU VAATAMISE KURSUS (Tartus) Lektorid: Dr Epp Pool Maht: 4 täienduspunkti. Koolitus on sertifitseeritud Eesti Kõrva-Nina-Kurguarstide ja Pea- ja Kaelakirurgide Seltsi ja Eesti Unemeditsiini Seltsi poolt. Hind:

45 eur (hind sisaldab kohvipausi, tunnistust ja koolitusmaterjale)

Toimumiskoht: Tartu, V konverentsikeskus, Latvia saal

Sihtrühm:

Hambaarstid, ortodondid, proteesiarstid, suuhügienistid, logopeedid, füsioterapeudid, perearstid, pereõed, lastearstid

Grupi suurus:

Max 20 inimest

Lektorid:

Dr Heisl Vaher on KNK-arst ja unearst. Dr. Vaher tegeleb igapäevaselt  laste ja täiskasvanute uneaegsete hingamishäirete diagnostika ning raviga. Dr. Vaher on Hea Une Keskuse peaarst ja Eesti Unemeditsiini Seltsi president.

Dr Epp Pool töötab kõrva-nina-kurguarstina. Lisaks teeb ambulatoorset ja kirurgilist tööd Tartu Kõrvakliinikus ning Lõuna-Eesti haiglas. KNK-arstina tegeleb dr Pool nii laste kui täiskasvanute kõrva-nina-kurguhaiguste, samuti uneaegsete hingamishäirete diagnoosimise ja raviga.

REGISTREERUMISEKS saatke palun hiljemalt nädal enne koolitust koolituse nimi ja kuupäev, oma nimi, isikukood, kontakttelefon, töökoht, amet ja arve maksja andmed aadressile koolitus@4kliinik.ee.

Küsimuste korral helistage numbril+372 55 674 768.

Teemad:

Koolitusel osaleja saab ülevaate suuõõne ja neelu anatoomiast ning füsioloogiast. Käsitlusele tulevad sagedamini esinevad neelupiirkonna haigused ja nendest haigustest tingitud muutused neelu piirkonnas. Antakse ülevaade suuõõne ja neeluhaigustega seotud lümfisõlmede paiknemisest ning nende uurimisest. Koolitusel käsitletakse ka keelekidaga seotud küsimusi ja probleeme.

NB! Koolitus on praktiline – kõik osalejad saavad kogemuse suuõõne ja neeluvaatluse läbiviimiseks.