← Tagasi
Välja müüdud
24. aprill 2018
kell 14:45 - 18:45
KURGU VAATAMISE KURSUS (Tartus) Lektorid: dr Heisl Vaher, dr Risto Vaikjärv Maht: 4 akadeemilist tundi. Koolitus on sertifitseeritud Eesti Kõrva-Nina- Kurguarstide ja Pea- ja Kaelakirurgia Seltsi ja Eesti Unemeditsiini Seltsi poolt. Hind:

Koolitus on välja müüdud

Toimumiskoht: Tartu, V konverentsikeskus, Latvia saal

Sihtrühm:

Hambaarstid, ortodondid, proteesiarstid, suuhügienistid, logopeedid, füsioterapeudid, perearstid, pereõed, lastearstid

Grupi suurus:

Max 25 inimest

Lektorid:

Dr Heisl Vaher on KNK-arst ja unearst. Dr. Vaher tegeleb igapäevaselt  laste ja täiskasvanute uneaegsete hingamishäirete diagnostika ning raviga. Dr. Vaher on Hea Une Keskuse peaarst.

Dr Risto Vaikjärv on KNK-arst, unearst ning Tartu Ülikooli doktorant. Dr. Vaikjärv tegeleb laste ja täiskasvanute uneaegsete hingamishäirete ning KNK-alaste haiguste diagnostika ning raviga.

REGISTREERUMISEKS saatke palun hiljemalt 17.märtsiks koolituse nimi ja kuupäev, oma nimi, isikukood, töökoht, amet ja arve maksja andmed aadressile koolitus@4kliinik.ee.

Küsimuste korral helistage numbril +372 53411642.

Teemad:

Koolitusel osaleja saab ülevaate suuõõne ja neelu anatoomiast ning füsioloogiast. Käsitlusele tulevad sagedamini esinevad neelupiirkonna haigused ja nendest haigustest tingitud muutused neelu piirkonnas. Antakse ülevaade suuõõne ja neeluhaigustega seotud lümfisõlmede paiknemisest ning nende uurimisest. Koolitusel käsitletakse ka keelekidaga seotud küsimusi ja probleeme.

Koolitus on praktiline – kõik osalejad saavad kogemuse suuõõne ja neeluvaatluse läbiviimiseks.