← Tagasi
16. mai 2019
kell 12:00 - 16:00
KUIDAS UNETUT AIDATA? (Tallinnas) Lektorid: dr Tuuliki Hion Maht: 4,5 täienduspunkti. Koolitus on sertifitseeritud Eesti Psühhiaatrite Seltsi poolt. Hind:

45 eur (hind sisaldab kohvipausi, digitaalset tunnistust ja koolitusmaterjale)

Toimumiskoht: 4 Kliinik koolituskeskus, Lelle 24, Tallinn, 15.korrus, tuba 64.

Sihtrühm:

Arstid, õed ja muud huvilised

Grupi suurus:

Max 20 inimest

Lektor:

dr Tuuliki Hion on psühhiaater, Euroopa Unemeditsiini Seltsi akrediteeringuga unearst, kognitiivkäitumusliku teraapia terapeut. Tegelenud unetuse, rahutute jalgade, uneapnoe, parasomniate, uneärkveloleku rütmihäirete, liigunisuse häirete, meeleoluhäirete, ärevushäirete, täiskasvanute hüperaktiivsuse ja tähelepanuhäire patsientide diagnostika ja farmakoteraapia ning kognitiivkäitumusliku psühhoteraapiaga, uneuuringutega.

Krista Peet on kliiniline psühholoog, kognitiivkäitumusliku teraapia terapeut. Tegelenud unenõustajana,  unetuse, une-ärkveloleku rütmihäirete,  meeleoluhäirete ning ärevushäirete, täiskasvanute  hüperaktiivsuse ja tähelepanuhäirete diagnostika ja psühhoteraapia, uneapnoe ja uneaegsete liigutushäirete ravi psühholoogilise toetuse alal.

REGISTREERUMISEKS saatke palun hiljemalt nädal enne koolitust koolituse nimi ja kuupäev, oma nimi, isikukood, kontakttelefon, töökoht, amet ja arve maksja andmed aadressile koolitus@4kliinik.ee.

Küsimuste korral helistage numbril+372 55 674 768.

Teemad:

Unetus on üks levinumaid vaimse tervise kaebusi. Unetus muutub sageli krooniliseks häireks, mis ei parane iseseisvalt. Kasu uinutite kasutamisest on piiratud, kuna ravimite toime väheneb ajapikku. Kognitiivne ja käitumisteraapia on efektiivne, kuid unetuid on palju rohkem, kui teraapiasse saab suunata.

Millised võiksid olla tegevused unetu patsiendi hindamisel ja käsitlemisel „Täiskasvanute unehäirete esmase diagnostika“ Eesti ravijuhendi raames?

Kuidas kasutada uinuteid ja kuidas võõrutada oma patsienti uinutitest?

Käesoleva koolituse käigus anname ülevaate unetuse diferentsiaaldiagnostikast ning patsiendi käsitluse põhimõtetest. Lisaks kirjeldame kroonilise unetuse häire väljakujunemise mehhanisme ja pakume ülevaadet unetuse kognitiiv-käitumusliku ja farmakoteraapia põhimõtetest.