← Tagasi
02. veebruar 2018
kell 14:00 - 18:00
KÕRV "LUKUS" - kuulmislangus, kuulmisabivahendid Lektorid: dr Kristel Kalling, dr Kristi Arefjeva, dr Elena Cherdyntseva, külalislektor Margit Seppu Maht: 4 akadeemilist tundi. Koolitus toimub koostöös Eesti Kõrva-Nina-Kurguarstide ja Pea- ja Kaelakirurgide Seltsiga. Hind:

30 eur (hind sisaldab kohvipausi)

Toimumiskoht: 4 Kliinik koolituskeskus (Lelle 24, Tallinn, 15. korrus, korter 64)

Sihtrühm:

Perearstid, pereõed, lastearstid

Grupi suurus:

Max 20 inimest

Lektorid:

Dr Kristel Kalling on kõrva-nina-kurguarst, Eesti Kõrva-nina-kurguarstide ja Pea- ja Kaelakirurgide Seltsi president. Tegeleb igapäevaselt nii laste kui ka täiskasvanute kõrva-nina-kurguhaiguste raviga. Spetsialiseerunud hääle ja kõri probleemide diagnostikale ja ravile.

Dr Kristi Arefjeva on kõrva-nina-kurguarst. Tegeleb igapäevaselt nii laste kui ka täiskasvanute kõrva-nina-kurguhaiguste raviga. Spetsialiseerunud hääle ja kõri probleemide diagnostikale ja ravile.

Dr Elena Cherdyntseva on kõrva-nina-kurguarst. Tegeleb igapäevaselt nii laste kui ka täiskasvanute kõrva-nina-kurguhaiguste raviga.

Margit Seppu on Kuulmisrehabilitatsiooni Keskuse kuulmisuurija, kes tegeleb igapäevaselt vaegkuuljatele kuuldeaparaatide sobitamise, häälestamise ja nõustamisega.

REGISTREERUMISEKS saatke palun 25. jaanuariks koolituse nimi ja kuupäev, oma ees- ja perekonnanimi, isikukood, töökoht ja amet ning arve maksja andmed aadressile koolitus@4kliinik.ee.

Küsimuste korral helistage numbril +372 53411642.

 

Teemad:

  • Kas kõrv on “lukus” ainult kõrvahaigustest või ka millestki muust?
  • Millised kõrvahaigused kulgevad kuulmislangusega?
  • Kuidas uurida ja kuidas ravida kuulmislangust?
  • Kuuldeaparaadid ja Sotsiaalkindlustusameti võimalused nende soetamisel
  • Praktiline osa: kuidas interpreteerida esmaseid kuulmisuuringute vastused ja otoskoopilist leidu.