← Tagasi
psyhhoteraapia_keskus
05. detsember 2017
kell 10:00 - 14:00
PERETERAAPIA Lektorid: Tähe Rootsmäe-Sööt, Jelena Nikitina Maht: 4,5 EPS täienduskoolituspunkti.
Koolitus on sertifitseeritud Eesti Psühhiaatrite Seltsi poolt.
Hind:

30 eur (hind sisaldab kohvipausi, koolitusmaterjale)

Toimumiskoht: 4 Kliinik koolituskeskus (Lelle 24, Tallinn, 15. korrus, tuba 64)

Sihtrühm:

Perearstid, pereõed, lastearstid, lastekaitsetöötajad, sotsiaaltöötajad, koolid, lasteaiad, eriarstid, eripedagoogid, psühholoogid ja muud huvilised

Grupi suurus:

Max 20 inimest

Lektorid:

Tähe Rootsmäe-Sööt on kliiniline psühholoog, paari- ja pereterapeut. Lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia BA ja MA, jätkanud õpinguid pereteraapias, koolitanud end lisaks paariteraapias, töötanud pikalt psühhiaatriliste patsientidega.

Jelena Nikitina on sotsiaaltöötaja, pere-ja paarinõustaja. Lõpetanud Tartu Ülikooli sotsiaatöö BA ja MA, jätkab õpinguid süsteemse pereteraapia väljaõppes ja Tartu Ülikooli psühholoogia täiendõppes. Lisaks on läbinud täiendkoolitusi paariteraapiast ja pikalt töötanud sõltlastega vangla- ja kriminaalhooldussüsteemis.

REGISTREERUMISEKS saatke palun 30. novembriks koolituse nimi ja kuupäev, oma ees- ja perekonnanimi, isikukood, töökoht ja amet ning arve maksja andmed aadressile koolitus@4kliinik.ee.

Küsimuste korral helistage numbril +372 53411642.

 

Teemad:

Pereteraapia/süsteemne teraapia ei ole vaid terve perega koos teraapias käimine. Pereteraapia kui psühhoteraapiameetod keskendub inimestevahelistele suhetele ja on hästi kasutatav ka individuaalses töös laia spektriga probleemide puhul. Koolitus tutvustab lähemalt pereteraapiat kui süsteemse teraapia meetodit ja keskendub:

  • Mis on pereteraapia/süsteemne teraapia ja kes sellest võiksid kasu saada?
  • Süsteemne töö erinevate tervise-, käitumis-, suhtlemisprobleemide korral
  • Kuidas ära tunda süsteemse teraapia vajadust?
  • Näited juhtumitest läbi genogrammid