Kliiniline psühholoog

Psühholoogi vastuvõtule võiksid pöörduda inimesed, kes ei soovi koheselt teraapiaga alustada, vaid sooviksid nõustamist erinevatel teemadel. Vaadeldakse lähemalt erinevaid võimalusi edasisteks toiminguteks, vastavalt vajadusele ja võimalusele.

Teraapiafondi kaudu kliinilise psühholoogi vastuvõtule pöördumine

 

Alates 01.01.2015 on perearstidel võimalik kasutada teraapiafondi oma patsientide suunamiseks kliinilise psühholoogi vastuvõtule. Teraapiafond on perearsti täiendava rahastamise süsteem, mis võimaldab saada vajalikku ravi kiiremini ja oma perearsti koordineerimisel. Teraapiafondi kaudu võtame patsiente vastu nii Tallinnas kui Tartus.

 

Teenusele suunamiseks on vajalik sõlmida koostööleping ja vormistada patsiendile suunamiskiri. Koostöölepingu sõlmimiseks palume võtta ühendust aadressil tallinn@4kliinik.ee.

Suunamiskiri peab vastama kõigile suunamiskirjale esitatavatele nõuetele, st sisaldama muu hulgas selget suunamise eesmärki, viidet suunamisele teraapiafondi kaudu, suunanud perearsti isikukoodi ja e-maili aadressi. Suunamiskiri peab patsiendil olemas olema juba teenusele registreerudes.

 

Teenuseid osutame vastavalt kehtivale Eesti Haigekassa hinnakirjale. Suunamisel teraapiafondi kaudu tasub patsient kliinikule visiiditasu 5 eurot vastuvõtu kohta.