← Tagasi
16. oktoober 2018
kell 14:00 - 18:00
KURGU VAATAMISE KURSUS (Tallinnas) Lektorid: Dr Heisl Vaher, Dr Risto Vaikjärv Maht: 4 täienduspunkti. Koolitus on sertifitseeritud Eesti Kõrva-Nina-Kurguarstide ja Pea- ja Kaelakirurgide Seltsi ja Eesti Unemeditsiini Seltsi poolt. Hind:

45 eur (hind sisaldab kohvipausi, tunnistust ja koolitusmaterjale)

Toimumiskoht: 4 Kliinik koolituskeskus, Lelle 24, Tallinn, 15.korrus, tuba 64.

Sihtrühm:

Hambaarstid, ortodondid, proteesiarstid, suuhügienistid, logopeedid, füsioterapeudid, perearstid, pereõed, lastearstid

Grupi suurus:

Max 20 inimest

Lektorid:

Dr Heisl Vaher on KNK-arst ja unearst. Dr. Vaher tegeleb igapäevaselt  laste ja täiskasvanute uneaegsete hingamishäirete diagnostika ning raviga. Dr. Vaher on Hea Une Keskuse peaarst ja Eesti Unemeditsiini Seltsi president.

Dr Risto Vaikjärv on KNK-arst, unearst ning Tartu Ülikooli doktorant. Dr. Vaikjärv tegeleb laste ja täiskasvanute uneaegsete hingamishäirete ning KNK-alaste haiguste diagnostika ning raviga.

Praktilises pooles liitub dr Anneli Kriit, kes tegeleb igapäevaselt laste ja täiskasvanute KNK-alaste haiguste diagnostika ja raviga ning võtab vastu ka uneprobleemiga patsiente.

REGISTREERUMISEKS saatke palun hiljemalt nädal enne koolitust koolituse nimi ja kuupäev, oma nimi, isikukood, kontakttelefon, töökoht, amet ja arve maksja andmed aadressile koolitus@4kliinik.ee.

Küsimuste korral helistage numbril +372 53411642.

Teemad:

Koolitusel osaleja saab ülevaate suuõõne ja neelu anatoomiast ning füsioloogiast. Käsitlusele tulevad sagedamini esinevad neelupiirkonna haigused ja nendest haigustest tingitud muutused neelu piirkonnas. Antakse ülevaade suuõõne ja neeluhaigustega seotud lümfisõlmede paiknemisest ning nende uurimisest. Koolitusel käsitletakse ka keelekidaga seotud küsimusi ja probleeme.

NB! Koolitus on praktiline – kõik osalejad saavad kogemuse suuõõne ja neeluvaatluse läbiviimiseks.